Acıbadem Fulya Tüp Bebekfdf
 

Hakkımızda

Acıbadem Fulya Hastanesi Tüp Bebek Merkezi olarak yaklaşık iki yıldır hizmet vermekteyiz. Merkez olarak yeni gibi görünse de ekip olarak uzun zamandır birlikteyiz. Ben Dr. Faruk Buyru uzmanlık eğitimimden itibaren İstanbul Tıp Fakültesi’nde görev yaptıktan sonra, 2002 yılından itibaren muayenehanem ve çeşitli özel hastanelerin Tüp Bebek merkezlerinde çalıştım. Acıbadem Fulya Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nin hazırlık ve kuruluş aşamalarında, embriyoloji ekibimizin başkanı Pınar Erol Horozal ve Hastane Yönetimi ile birlikte kusursuz bir merkez yaratmaya çalıştık. Son teknoloji donanım ve ekipmanlardan oluşan, keyifle çalıştığımız modern bir merkez oluşturduk.

Kuruluşundan itibaren Acıbadem Fulya Hastanesi’nde görev yapan deneyimli Kadın Doğum ekibimiz Prof. Dr. Hüsnü Görgen, Perinatolog Prof. Dr. Derya Eroğlu, Op. Dr. Selin Özaltın’a daha sonra Op. Dr. Murat Doğan eklendi. Son olarak Kadın Doğum camiasının parlayan yıldızlarından Doç. Dr. Ercan Baştu’nun katılımı ile çok daha güçlendik. Embriyoloji ekibimiz uzun süredir birlikte çalışan Embriyolog Pınar Erol Horozal, İpek Çalıcıoğlu Gönenç, Pınar Altıner, Bayram Aksoy’dan oluşmaktadır. Hemşirelerimizin, sekreterlerimizin çalışkanlığı ve güleryüzleri bize ve hastalarımıza pozitif enerji katmaktadır.  Aynı zamanda gerektiğinde psikolog ve diyetisyenlerimizle kolaylıkla işbirliği yapmaktayız. Acıbadem Fulya Hastanesi’nin Üroloji ekibinin yanısıra, tüm Tıbbi Kadro ve Yönetimini de her zaman yanımızda hissediyoruz. Butik Hastanenin Butik Tüp Bebek Merkezi olarak keyifle çalışıyor, özellikli bir hizmet veriyoruz.

Amacımız gereksiz hiçbir şey yapmadan, bize başvuran çiftlerin en kısa sürede olumlu sonuca ulaşmalarını sağlamak. Zaman zaman başarısız olduğumuzda inanın biz de çok üzülüyoruz. Ama gereksiz tetkik yapmıyoruz, gereksiz ameliyat önermiyoruz, gereksiz yere aşırı ilaç kullanmıyoruz. Çiftlerin çocuk sahibi olmaları yolunda, işin ekonomik yönünü de en az onlar kadar düşünüyoruz. En son teknolojiyi, en iyi donanımlar ve en iyi ekiple birleştiriyoruz.

Mutluluğunuz mutluğumuzdur.

Prof. Dr. Faruk Buyru

 
 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X